MääratlemataPärnu Sõudeklubi kutsub sõudespinningu treeningutele

15. sept. 20170

Pärnu Sõudeklubi sõudespinning alustab oktoobris uut hooaega. Treeningud toimuvad esmaspäevast neljapäevani kell 18.30 aadressil Rääma 27. Ühe treeningu hinnaks on 6€, aga on võimalik soetada 50€ 10x kaart.

Lisaks sõudespinningule on harrastajatel võimalik peale sõudeergomeetri treeningut kasutada ka kohalikku jõusaali.

Treening kestab tavaliselt 50-60 min. Kõik treeningud koosnevad kolmest osast, milledest esimene on soojendus, sellele järgneb põhiosa ja lõpus sooritatakse mahasõit ning venitusharjutused. Soojenduse ajal tehakse hulgaliselt tehnilisi harjutusi, mis aitavad paremini omandada õiget sõudetehnikat. Põhiosal tehakse erinevate pikkuste ja tempodega lõike. Treeningu lõpus näitab treener ette õiged venitusharjutused. Just praegu on sobiv aeg ennast kirja panna ja tulla oktoobris treeningule.

Esmaspäeval ja teisipäeval juhendab rühmatreeninguid treener Elar Jaakson (elar@rowing.ee).

Kolmapäeval ja neljapäeval on treeneriks Ingrid Võsu (ingrid.vsu@gmail.com), kellel on mitmeaastane sõudespinningu treeneri kogemus.

Treeningutele tuleks eelnevalt registreeruda läbi Sõudespinningu kodulehe: www.soudespinning.ee. Selleks peab tegema end kodulehe kasutajaks ning seejärel rubriigis „Treeningud“ valima endale sobiv treening. Kui hiljem selgub, et treeningul siiski osaleda ei saa, tuleks broneering tühistada.

Jäta kommentaar

Sinu e-posti aadressit ei avalikustata. Kohustuslikud väljad on märgistatud tärniga *

Toetajad

 
Pärnu Vesi
Pärnu linn
Eesti Kultuurkapital
Kultuuriministeerium
Eesti Sõudeliit
 

Pärnu Sõudeklubi | Reg. nr. 80090721 | KMKR nr. EE102019892 | Rääma 27, 80039 Pärnu | klubi@rowing.ee | +372 5066 312
Kõik õigused kaitstud 2024