MääratlemataToimus 20. Märt Lelle mälestusjooks

9. nov. 20140

Laupäeval 8. novembril panid sõudesportlased koos külalisvõistlejatega oma jooksuvormi proovile Niidupargi künklikul maastikul. Traditsiooniliselt oli ühe võistlusringi pikkuseks ~1km.

XX M. Lelle Mälestusjooks-tulemused 2014

Ühe ringiga piirdusid tüdrukute D ja C vanuseklassi võistlejad ja D klassi poisid. Tütarlaste D klassi võitis Helene Dimitrjev Viljandist ja C klassi Piia-Liisa Künnapas. Poiste D võitjaks osutus Olavi Tanel Kask Altiuse spordiklubist.

Kolm ringi jooksnud C klassi poiste arvestuses võitis Rasmus Pihu viljandist. Sama ringide arvuga saavutas tüdrukute B vanuseklassis esikoha Anette Baum Kalevi aerutamisklubist.

Poiste B klassis tuli 6 ringiga võitjaks viljandlane Markus Toom. Kuus ringi oli ka tüdrukute A vanuseklassil, kus võidutses taas viljandlane Erli Mat ja samuti kuus ringi oli naistel, kus Pärnu Sõudeklubile tõi ainukese võidu Anni Rava.

10 ringi tuli joosta noormeeste A vanusegrupi sportlastel. Kiireima jooksujalaga oli Kermo Randmäe Viljandist. Meeste vanuseklass läbis samuti 10 ringi. Võitis vabaklassi mees Mario Mustasaar.